Nizhnevartovsk, Russia - March 15, 2013: New Apple iMac 27 inch on white background. The iMac is a Macintosh desktop computers designed and built by Apple Inc.

Pakeisti kietąjį diską iMac kompiuteriui gali būti šiek tiek sudėtinga, bet tai visiškai įmanoma, jei turite tinkamus įrankius ir vadovaujatės šiais žingsniais. Prieš pradedant, įsitikinkite, kad turite atsarginę kompiuterio kopiją, nes visi duomenys bus ištrinti iš senojo kietojo disko.

Reikalingi įrankiai

 1. Apsauginė plevelė;
 2. Saugiklių atsuktuvas;
 3. Platus atsuktuvas;
 4. Maitinimo laidas;
 5. Naujas kietasis diskas arba SSD, suderinamas su jūsų iMac modeliu.

Kaip pakeisti kietąjį diską iMac kompiuteriui

 1. Paruoškite darbo vietą. Uždėkite ant stalo apsauginę plėvelę, kad apsaugotumėte iMac ekraną nuo subraižymo.
 2. Išjunkite iMac. Uždarykite visas programas, išjunkite iMac ir atjunkite maitinimo laidą.
 3. Atidarykite iMac. Naudodami saugiklių atsuktuvą, atsukite visus varžtus, kurie laiko apatinę iMac dalį. Atsargiai pakelkite ir nuimkite apatinę dalį.
 4. Pasiekite kietąjį diską. Dabar turėtumėte matyti kietąjį diską. Jis bus tvirtinamas varžtais, kurie gali būti atsukti plačiuoju atsuktuvu.
 5. Išimkite senąjį kietąjį diską. Atsargiai išimkite senąjį kietąjį diską, atjunkite nuo jo visus laidus.
 6. Įdėkite naują kietąjį diską. Naujas kietasis diskas turėtų būti įdėtas į tą pačią vietą, iš kurios ką tik išėmėte senąjį. Prisijunkite prie jo visus anksčiau atjungtus laidus.
 7. Sugrąžinkite viską atgal. Įdėkite apatinę iMac dalį atgal ir sukiškite visus varžtus.
 8. Įjunkite iMac. Prijunkite maitinimo laidą ir įjunkite kompiuterį. Jei viskas buvo atlikta teisingai, naujasis kietasis diskas turėtų būti atpažintas ir jūs galėsite pradėti naudotis juo.

Pakeitus kietąjį diską iMac kompiuteryje, galite prireikti atkurti savo duomenis iš atsarginės kopijos. Tai galite padaryti naudodami „Time Machine” arba bet kokį kitą atsarginių kopijų atkūrimo įrankį.

Dėmesio! Atidarius iMac kompiuterį, galite pažeisti jo garantiją. Jei nesate tikri dėl šio proceso, geriausia pasikonsultuoti su profesionalu arba pasinaudoti „Apple” techninio aptarnavimo paslaugomis.